Dołącz do grona partnerów jednego z największych na świecie wydarzeń robotyczno-kosmicznych!

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu najbardziej inspirującego wydarzenia łączącego międzynarodowe zawody łazików marsjańskich z pokazami naukowo-technologicznymi. European Rover Challenge należy do największych tego typu wydarzeń na świecie, lokując się w ścisłej czołówce światowej ligi zawodów robotycznych Rover Challenge Series. Kierując się hasłem „Inspirujemy nowe pokolenie” od 2014 przybliżamy szerokiej publiczności kosmos i uświadamiamy rosnącą rolę nowoczesnych technologii w naszym życiu. To wydarzenie o ustalonej renomie gromadzące co roku tysiące widzów, relacjonowane przez najważniejsze media w Polsce, obecne w najważniejszych mediach branżowych na świecie.  

ERC to także efektywna platforma komunikacji marketingowej dla marek zarządzanych przez naszych Partnerów, którzy współtworzą z nami to wydarzenie.

Uczestnicząc w ERC marka pojawia się w przestrzeni komunikacyjnej związanej z innowacjami, najnowszymi technologiami i nauką. Przez lata zbudowaliśmy wizerunek wydarzenia jako miejsca szerzenia inspiracji i nowych idei, który oddajemy do Państwa dyspozycji.  

Zostań partnerem European Rover Challenge 2023!

Współpraca partnerska w ramach ERC oznacza:

  • zasięgową promocję marki w różnych kanałach komunikacji, zarówno OFFLINE, jak i ONLINE;
  • dostęp do publiczności zainteresowanej nowymi technologiami, programowaniem i robotyką – nastawionej na kontakt z innowacjami;
  • możliwość dotarcia do zawodników, będących świetnymi kandydatami na pracowników w spółkach kosmicznych i inżynieryjnych;
  • uwagę mediów polskich i zagranicznych;
  • aktywność marki w transmisji online z ERC, która od 2020 roku gromadzi przed ekranami entuzjastów kosmosu, którzy nie mogą pojawić się na miejscu;
  • budowę efektywnych relacji biznesowych m.in. poprzez networking.

7. edycja w liczbach:

  • Prawie pół miliona osób śledziło wydarzenie na miejscu i zdalnie;
  • Trzydniowy program wydarzenia pełen prelekcji, debat i prezentacji – transmitowany w dwóch językach;
  • Ponad 60 międzynarodowych prelegentów;
  • 38 drużyn biorących udział w finałach.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą lub macie pomysł na wspólny projekt w ramach ERC – skontaktujcie się z nami.

Mamy bogate doświadczenie i zasoby do realizacji indywidualnych projektów marketingowych i jesteśmy w tym obszarze otwarci na Państwa propozycje.   

Kontakt: lukasz@spacefdn.com

Zapraszamy do współpracy!