Aktualności

Strefa zawodnika

Zespoły zgłaszajcie się. ERC 2021 czeka!

Do 28 lutego 2021 można zgłaszać się do najnowszej edycji Europen Rover Challenge. Tegoroczne zawody odbędą się w nowej hybrydowej formule, która umożliwia start zespołom bez względu na to w jakiej części świata się znajdują!

Aby zarejestrować zespół do udziału w zawodach, należy wypełnić dokumenty i formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go wraz z wyliczonymi w regulaminie zawodów załącznikami na adres: teams@roverchallenge.eu

 

Wszystkie dokumenty zgłoszeniowe dostępne są w Strefie Zawodnika.

 

Udział w zawodach ERC to dla każdego zawodnika niepowtarzalna szansa na podniesienie własnych kompetencji oraz zaprezentowanie swoich umiejętności przed przedstawicielami świata nauki i biznesu, sektora new-tech oraz szerokiej publiczności. Nowa, hybrydowa formuła ERC umożliwia start w zawodach wszystkim chętnym zespołom, niezależnie od tego, w którym miejscu kuli ziemskiej znajdują się podczas rozgrywki. Zdalne sterowanie robotami nie tylko wyrównuje szanse wszystkich uczestników, ale także jeszcze bardziej przybliża przebieg konkurencji do realnych warunków pracy zespołów NASA czy ESA. Poprzez specjalnie zaprojektowaną wirtualną platformę, odwzorowująca w najdrobniejszych detalach największy na świecie sztuczny tor marsjański, drużyny będą miały za zadanie stworzyć odpowiednie algorytmy i zaprogramować robota do startu w rywalizacji w dwóch konkurencjach terenowych.

ERC Space and Robotics Event to największe w Europie międzynarodowe zawody robotyczno-kosmiczne. Zespoły uniwersyteckie z całego świata konstruują własne roboty marsjańskie, a następnie rywalizują w konkurencjach analogicznych do zadań wykonywanych przez łaziki na powierzchniach Marsa i Księżyca.

Powodzenia!

 

Team ERC

 Subscribe to our newsletter!

I have read and agree to the terms & conditions, privacy policy and want to receive the ERC newsletter via email

Podobne wpisy