Dołącz do Strefy Pokazów ERC stacjonarnie lub w wersji online!

Ważną częścią ERC Space and Robotics Event, wyróżniającą ten projekt na tle innych tego typu wydarzeń organizowanych na świecie, jest włączenie do jego programu Strefy Pokazów Naukowo-Technologicznych dostępnej dla szerokiej publiczności. Odwiedzają nas widzowie w niemal każdym wieku, a większość z nich to osoby zainteresowane astronomią, nowymi technologiami i nauką. Sporą grupę odwiedzających Strefę Pokazów stanowią rodziny z dziećmi, dlatego dbamy o to, aby nie zabrakło w niej także atrakcji dla najmłodszych.

Kierując się hasłem „inspirujemy nowe pokolenie” już od siedmiu lat przybliżamy szerokiej publiczności kosmos i rosnącą rolę nowoczesnych technologii w naszym życiu. Nieodłączną częścią tego procesu są pokazy, warsztaty oraz prezentacje przygotowywane przez naszych wystawców.

Zostań wystawcą ERC Space and Robotics Event

Współtworząc Strefę Pokazów Naukowo-Technologicznych ERC zyskują Państwo:

  • unikatową możliwość prezentacji firmy i projektów w formie interaktywnych pokazów, doświadczeń przeprowadzanych na oczach widzów (lub przy ich aktywnym udziale), warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin, a także innych, angażujących publiczność działań
  • prowadzoną przez nas promocję wystawców i wydarzeń odbywających się w Strefie Pokazów

Wystawcami podczas ERC Space and Robotics Event mogą zostać:

  • firmy
  • instytucje
  • uczelnie i koła naukowe
  • organizacje non-profit
  • wszystkie podmioty realizujące projekty z zakresu nowych technologii, robotyki, automatyki, wirtualnej rzeczywistości, inżynierii, STEM i STEAM.

Dotychczasowe edycje wydarzenia odniosły olbrzymi sukces. Trwające trzy dni ERC przyciąga za każdym razem ok. 35 tysięcy widzów oraz największe polskie media. Edycja 2020 roku, zorganizowana po raz pierwszy w formule hybrydowej, zgromadziła online 90 000 widzów i 252 000 obserwatorów w mediach społecznościowych. Transmisja na żywo była prowadzona po polsku i angielsku.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w Strefie Pokazów ERC 2021, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego online i poniższych dokumentów oraz podpisanie i przesłanie ich w formie skanów na adres: a.karahan@spacefdn.com 

Zapraszamy do współpracy!