Dołącz do Strefy Inspiracji ERC 2022!

Ważną częścią European Rover Challenge, wyróżniającą ten projekt na tle innych tego typu wydarzeń organizowanych na świecie, jest włączenie do jego programu strefy pokazów naukowo-technologicznych dostępnej dla szerokiej publiczności. Odwiedzają nas widzowie w niemal każdym wieku, a większość z nich to osoby zainteresowane astronomią, nowymi technologiami i nauką. Sporą grupę odwiedzających Strefę Wystawców stanowią rodziny z dziećmi, dlatego dbamy o to, aby nie zabrakło w niej także atrakcji dla najmłodszych.

Kierując się hasłem „inspirujemy nowe pokolenie” już od ośmiu lat przybliżamy szerokiej publiczności kosmos i rosnącą rolę nowoczesnych technologii w naszym życiu. Nieodłączną częścią tego procesu są pokazy, warsztaty oraz prezentacje przygotowywane przez naszych wystawców.

Zostań wystawcą European Rover Challenge 2022

Współtworząc Strefę Inspiracji ERC zyskują Państwo:

  • unikatową możliwość prezentacji firmy i projektów w formie interaktywnych pokazów, doświadczeń przeprowadzanych na oczach widzów (lub przy ich aktywnym udziale), warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin, a także innych, angażujących publiczność działań
  • prowadzoną przez nas promocję wystawców i wydarzeń odbywających się w Strefie Wystawców

Wystawcami podczas European Rover Challenge mogą zostać:

  • firmy
  • instytucje
  • uczelnie i koła naukowe
  • organizacje non-profit
  • wszystkie podmioty realizujące projekty z zakresu nowych technologii, robotyki, automatyki, wirtualnej rzeczywistości, inżynierii, STEM i STEAM.

Poprzednia edycja ERC odniosła wielki sukces!

  Prawie  pół miliona osób śledziło wydarzenie na miejscu i w Internecie;
  Trzydniowy program wydarzenia  pełen prelekcji, debat i prezentacji, transmitowany był na żywo po polsku i angielsku;
  Wystąpiło ponad  60 międzynarodowych prelegentów;
  W finałach zawodów wzięło udział  38 drużyn;
  Na Mars Yardzie czekał na widzów  największy na świecie, aktywny marsjański wulkan.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w Strefie Wystawców ERC 2022, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Klauzulą informacyjną oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego online. Wszelkie pytania związane ze Strefą Wystawców można kierować na adres: a.karahan@spacefdn.com 

Zapraszamy do współpracy!