Dołącz do Strefy Inspiracji ERC 2023!

Ważną częścią European Rover Challenge, wyróżniającą ten projekt na tle innych tego typu wydarzeń organizowanych na świecie, jest włączenie do jego programu strefy pokazów naukowo-technologicznych dostępnej dla szerokiej publiczności. Odwiedzają nas widzowie w niemal każdym wieku, a większość z nich to osoby zainteresowane astronomią, nowymi technologiami i nauką. Sporą grupę odwiedzających Strefę Wystawców stanowią rodziny z dziećmi, dlatego dbamy o to, aby nie zabrakło w niej także atrakcji dla najmłodszych.

Kierując się hasłem „inspirujemy nowe pokolenie” już od dziewięciu lat przybliżamy szerokiej publiczności kosmos i rosnącą rolę nowoczesnych technologii w naszym życiu. Nieodłączną częścią tego procesu są pokazy, warsztaty oraz prezentacje przygotowywane przez naszych wystawców.

Zostań wystawcą European Rover Challenge 2023

Współtworząc Strefę Inspiracji ERC zyskują Państwo:

  • unikatową możliwość prezentacji firmy i projektów w formie interaktywnych pokazów, doświadczeń przeprowadzanych na oczach widzów (lub przy ich aktywnym udziale), warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin, a także innych, angażujących publiczność działań
  • prowadzoną przez nas promocję wystawców i wydarzeń odbywających się w Strefie Wystawców

Wystawcami podczas European Rover Challenge mogą zostać:

  • firmy
  • instytucje
  • uczelnie i koła naukowe
  • organizacje non-profit
  • wszystkie podmioty realizujące projekty z zakresu nowych technologii, robotyki, automatyki, wirtualnej rzeczywistości, inżynierii, STEM i STEAM.

Dotychczasowe edycje wydarzenia odniosły olbrzymi sukces.

Trwające trzy dni ERC przyciąga za każdym razem ok. 30 tysięcy widzów oraz największe polskie media.

Edycja 2022 roku, zorganizowana po raz trzeci w formule hybrydowej, dzięki publikacjom w mediach społecznościowych oraz na kanałach własnych i partnerów dotarła do 850 079 osób, a transmisję na żywo na YouTube i FB podczas wydarzenia obejrzało 27 557 widzów na całym świecie.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w Strefie Wystawców ERC 2023, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Klauzulą informacyjną oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego online. Wszelkie pytania związane ze Strefą Wystawców można kierować na adres: a.karahan@spacefdn.com 

Zapraszamy do współpracy!