Dołącz do Strefy Pokazów ERC, odwiedzanej co roku przez kilkadziesiąt tysięcy widzów!

Ważną częścią ERC Space and Robotics Event, wyróżniającą ten projekt na tle innych tego typu wydarzeń organizowanych na świecie, jest włączenie do jego programu Strefy Pokazów Naukowo-Technologicznych dostępnej dla szerokiej publiczności. Odwiedzają nas widzowie w niemal każdym wieku, a większość z nich to osoby zainteresowane astronomią, nowymi technologiami i nauką. Sporą grupę odwiedzających Strefę Pokazów stanowią rodziny z dziećmi, dlatego dbamy o to, aby nie zabrakło w niej także atrakcji dla najmłodszych.

Kierując się hasłem „inspirujemy nowe pokolenie” już od sześciu lat przybliżamy szerokiej publiczności kosmos i uświadamiamy rosnącą rolę nowoczesnych technologii w naszym życiu. Nieodłączną częścią tego procesu są pokazy, warsztaty oraz prezentacje przygotowywane przez naszych wystawców.

Zostań wystawcą ERC Space and Robotics Event

Współtworząc Strefę Pokazów Naukowo-Technologicznych ERC zyskują Państwo:

  • unikatową możliwość prezentacji firmy i projektów w formie interaktywnych pokazów, doświadczeń przeprowadzanych na oczach widzów (lub przy ich aktywnym udziale), warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin, a także innych, angażujących publiczność działań
  • prowadzoną przez nas promocję wystawców i wydarzeń odbywających się w Strefie Pokazów

Wystawcami podczas ERC Space and Robotics Event mogą zostać:

  • firmy
  • instytucje
  • uczelnie i koła naukowe
  • organizacje non-profit
  • wszystkie podmioty realizujące projekty z zakresu nowych technologii, robotyki, automatyki, wirtualnej rzeczywistości, inżynierii, STEM i STEAM.

Dotychczasowe edycje wydarzenia były olbrzymim sukcesem. Trwające trzy dni ERC przyciąga za każdym razem ok. 35 tysięcy widzów oraz największe polskie media, a dzięki transmisji online dociera do publiczności również poza granicami Polski. Informacje na temat wydarzenia ukazały się dotąd w blisko 5 tysiącach publikacji.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w Strefie Pokazów, prosimy o wypełnienie w sposób czytelny i wyczerpujący poniższych dokumentów i przesłanie ich drogą elektroniczną w formie skanów opatrzonych podpisami i pieczęciami na adres: aduda@tu.kielce.pl 

Zapraszamy do współpracy!