Aktualności

Weź udział w e-turnieju Rover Mechanic Challenge podczas ERC2021!

Już po raz drugi łączymy siły z Pyramid Games!

10 września rozpocznie się e-sportowy turniej ERC Rover Mechanic Challenge. Jeśli interesujesz się robotyką a gry komputerowe to Twoja pasja weź udział w wyzwaniu. Rejestracja trwa do 9 września. 🚀🤩 Turniej prowadzony będzie w języku angielskim.

 

Więcej informacji o e-turnieju:

𝗘𝗥𝗖 𝗥𝗼𝘃𝗲𝗿 𝗠𝗲𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶𝗰 𝗖𝗵𝗮𝗹𝗹𝗲𝗻𝗴𝗲 to e-turniej, podczas którego gracze rywalizują o jak najszybszą naprawę łazików marsjańskich w specjalnej wersji Rover Mechanic Simulator stworzonej we współpracy Pyramid Games i European Rover Challenge 2021.

O turnieju: Po zamknięciu rejestracji zostanie utworzona losowa drabinka turniejowa, obejmująca wszystkich zarejestrowanych uczestników. Mecze będą rozgrywane w systemie pojedynczej eliminacji, a każdy z nich będzie liczył od 2 do 4 graczy – liczba graczy zależy od liczby uczestników. Uczestnicy otrzymają zadanie konkursowe – zadania zostaną losowo wybrane dla uczestników w zależności od godziny rozpoczęcia gry. Ich celem jest jak najszybsze wykonanie zadania (naprawienie łazika marsjańskiego do stanu wymaganego w danym zadaniu) w każdej z 4 rund przy jak najmniejszym zużyciu surowców. Lista rankingowa zostanie utworzona na podstawie wyników uzyskanych podczas gry. W zależności od wyników każdy mecz zakończy się eliminacją jednego gracza, podczas gdy pozostali przejdą do następnej rundy.

Nagrody: Nagroda główna: Uczestnik zajmujący pierwsze miejsce wygrywa możliwość zdalnego sterowania łazikiem na MarsYard po zakończeniu zawodów ERC przez maksymalnie 60 minut przez Internet. Więcej informacji o konkursach i nagrodach można znaleźć tutaj: OFICJALNE ZASADY.

Harmonogram Rover Mechanic Challenge: Konkurs odbędzie się podczas ERC 2021, w dniach 10–12 września 2021 roku. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju, w tym szczegółowy harmonogram, a także rankingi i tablice wyników zostaną opublikowane na specjalnym kanale Discord poświęconym wydarzeniu i przesłane do graczy za pośrednictwem e-mail podany podczas rejestracji. Pamiętaj, że aby wziąć udział w wydarzeniu, niekoniecznie musisz brać udział w zawodach jako Gracz. Nasz serwer Discord jest otwarty – jeśli chcesz obserwować konkurencję, wystarczy dołączyć do naszego serwera Discord tutaj i znaleźć kanał RMC: LINK

 Subscribe to our newsletter!

I have read and agree to the terms & conditions, privacy policy and want to receive the ERC newsletter via email

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy
Rover Mechanic Simulator

Podobne wpisy