aktualności

biuro prasowe

edycja 2020

strefa zawodnika

Oficjalna tabela wyników ERC 2020

Szósta edycja ERC Space & Robotics event jest już oficjalnie za nami. Zwycięzcą tegorocznego konkursu robotów marsjańskich została niemiecka drużyna Erig e.V., drugie miejsce zajął czeski zespół RoverOva, a jako trzeci na podium stanęli zawodnicy z dwóch drużyn, które uzyskały tę samą liczbę punktów: kolumbijskiej Robocol oraz indyskiej DJS Antarkish. Przedstawiamy pełną tabelę łącznych punktów uzyskanych przez poszczególne drużyny. 

Team Name
Grand total /660max
University
1
ERIG e.V.
404.00
Technische Universität Braunschweig
2
RoverOva
378.50
VSB – Technical University of Ostrava
3
Robocol
351.00
University of los Andes
DJS Antariksh
351.00
Dwarkadas J. Sanghvi College of Engineering, Vile Parle West, Mumbai, Maharashtra, India -400 056.
4
METU ROVER
338.00
Middle East Technical University
5
AGH Space Systems
326.00
AGH University of Science and Technology in Cracow
6
SKA Robotics
319.70
Warsaw University of Technology
7
OzU Rover Team
304.00
Özyeğin University
8
PUCRA UPC
299.50
Universitat Politècnica de Catalunya (UPC), Escola d’Enginyeria de Barcelona Est (EEBE)
9
Continuum
289.00
University of Wrocław
10
Raptors
274.00
Lodz University of Technology
11
KNR Rover Team
273.50
Warsaw University of Technology
12
RoboClyde
268.50
University of Strathclyde
Silesian Phoenix
268.50
Silesian University of Technology.
13
Team Interplanetar
268.30
Bangladesh University of Engineering and Technology, BUET.
14
Legendary Rover Team
268.00
Rzeszów University of Technology, Poland
15
Space Concordia – Robotics Division
254.00
Concordia University
16
Kamayuc
239.50
Universidad Nacional de Ingeniería / Mars Society Peru Chapter
17
Alma-X
226.70
Alma Mater Studiorum – Università di Bologna
18
PumiiPeru
218.20
Universidad Nacional de Ingenieria UNI (Peru) Universidad de la Integracion de las Americas UNIDA (Paraguay)
19
IUT Mars Rover
210.50
Islamic University of Technology (IUT)
20
New Tech – 7570
207.00
New Technology Technical School
21
Argo Team
197.00
Bialystok University of Technology (Politechnika Białostocka)
22
Mind Cloud
130.80
Alexandria University
23
MSU Rover Team
130.20
Moscow State University
24
ITMO-1
100.70
ITMO University Saint Petersburg
25
STAR Dresden e.V
61.00
TU Dresden
IUT Avijatrik
61.00
Islamic University of Technology IUT IEEE RAS & IUT Bangladesh
Impuls
61.00
Kielce University of Technology
26
Team DIANA
60.00
Politecnico di Torino university Italy
27
Frankfurt Robotics Science Team – FRoST
56.00
Frankfurt University of Applied Sciences
ARES Robotics
56.00
Netaji Subhas Institute of Technology, Delhi India
28
UCL Rover
54.00
University College London
29
Clever Kameleon
52.00
Politechnika Opolska, Wydział Mechaniczny, Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
30
Cranfield Rover Team
48.00
Cranfield University
31
ITU Rover Team
47.00
Istanbul Technical University
32
Team Horizon
46.00
Cochin University of Science & Technology India
SKORP
46.00
West Pomeranian University of Technology Szczecin (ZUT); Gdańsk University of Technology (PG)
33
Astra
43.00
Amrita Vishwa Vidyapeetham
34
Team Thoro
42.00
University of Bremen, German Research Center for Artificial Intelligence (DFKI RIC)
35
AUST Mars Rover Team
37.00
Ahsanullah University of Science and Technology Bangladesh
University of Warsaw Rover Team
37.00
University of Warsaw
36
Fupla Team
36.00
Kielce University of Technology
37
Team Antriksh
34.00
Manipal University Jaipur
38
Bekker Team
32.00
Warsaw University of Technology (Faculty of Automotive and Construction Machinery Engineering, Institute of Machine Design Fundamentals)
39
VDesign
31.00
Karpacka Uczelnia Państwowa w Krośnie
40
Mantis
29.00
SENA/Bressani Colombia/Guatemala

Podobne wpisy