Aktualności

ERC patronem gry “Beyond Humanity: Astrogórnicy”

Z przyjemnością informujemy, iż objęliśmy patronat nad grą planszową “Beyond Humanity: Astrogórnicy”. Cieszymy się, że mogliśmy objąć inicjatywę patronatem i dzięki temu wspierać edukację z zakresu działań robotyczno-kosmicznych, które wpisują się w misję ERC.

Tematem gry jest eksploatacja surowców z asteroid, w celu realizacji zamówień korporacji prowadzących eksplorację kosmosu. Gracze zarządzają konkurencyjnymi zespołami specjalistów: górników-astronautów, automatów, geologów i inspektorów oraz planują różnorodne misje i dobranie odpowiedniego składu załóg na barkach górniczych, w celu efektywnego wydobycia pożądanych surowców. Zgodnie z bieżącą wiedzą nauki na temat potencjalnych misji wydobywczych w kosmosie, gracze zdobywają siedem zasobów: wodę, ksenon, plastal, wolfram, nikiel, pallad i złoto, na trzech różnych typach asteroid: typ-M, typ-S i typ-C.

Patronat obejmuje pierwsze wydanie gry, która nie jest jeszcze w produkcji. To nowo powstający produkt, który realizowany jest dzięki kampanii crowdfundingowej Wspieram.to, dzięki czemu projekt stał się wspólnym przedsięwzięciem autora, wydawcy i społeczności wspierających.

Wyzwania kierowane do graczy “Beyond Humanity: Astrogórnicy”, jak i sama idea gry idealnie wkomponowują się w założenia ERC, które skierowane są do przedstawicieli świata nauki i biznesu, sektora new-tech, studentów, a także szerokiej publiczności. Liczymy, że gra przypadnie graczom do gustu tak bardzo, jak ekipie ERC.

Link do kampanii: https://wspieram.to/astrogornicy
Link do strony gry: https://bhcolonies.com/astrogornicy/
Link do profilu na facebooku: https://www.facebook.com/astrogornicySubscribe to our newsletter!

I have read and agree to the terms & conditions, privacy policy and want to receive the ERC newsletter via email

Podobne wpisy