Aktualności

Strefa zawodnika

Zarejestruj się na ERC

Drodzy Studenci,

jeśli marzycie o udziale w misji AMADEE 2020, chcecie wymienić doświadczenia i pomysły z inżynierami z całego świata, tworzyć projekty na miarę ESA, zyskać możliwość rocznej współpracy z producentem drukarek 3D SLS i do tego zbudować silną, liczącą się na świecie markę osobistą w branży space, koniecznie przyślijcie swoje zgłoszenie do tegorocznej 4. edycji European Rover Challenge.

Zadaniem stojącym przed zespołami jest zaprojektowanie i budowa analogu łazika marsjańskiego, który uzyska najwyższą punktację w konkurencjach symulujących eksplorację Marsa.

ERC 2018 odbędzie się w dn. 14-16 września 2018 r. w Starachowicach.

European Rover Challenge to największe w Europie wydarzenie robotyczno-kosmiczne łączące zawody łazików marsjańskich (wraz z URC należące do prestiżowej światowej ligi robotycznej) oraz pokazy naukowo-technologiczne. ERC to doskonała okazja do zaprezentowania swojego projektu, zdobycia doświadczenia w tworzeniu dokumentacji zgodnej z wymaganiami NASA i ESA oraz współpracy ze specjalistami z firm sektora kosmicznego. Po zakończeniu zawodów będziecie mieli również możliwość okazję podsumować z jurorami ich wyniki, wziąć udział w warsztatach mentoringowych oraz spotkać się ze sponsorami i inwestorami.

Rejestracja do udziału w zawodach ERC Student i ERC Pro już trwa. Zgłoszenia możecie wysyłać do 31 marca 2018 na adres: teams@roverchallenge.eu (formuła Student) i pro@roverchallenge.eu (formuła PRO). Szczegółowe informacje na temat zawodów i dokumentacji znajdziecie na stronie ERC:  ERC-Student 2018 Rules ERC-Pro 2018 Rules oraz w ERC INFORMATION GUIDE VOL.1. Warto również śledzić nas na FB.

Do zobaczenia na zawodach!Subscribe to our newsletter!

I have read and agree to the terms & conditions, privacy policy and want to receive the ERC newsletter via email

Podobne wpisy