Aktualności

Strefa zawodnika

Wydłużyliśmy termin nadsyłania zgłoszeń do ERC 2021!

Drodzy uczestnicy, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem tegoroczną edycją European Rover Challenge, wciąż docierają do nas Wasze zgłoszenia. Rozumiemy, że sytuacja związana z pandemią COVID-19 sprawiła, iż napotkaliście trudności w terminowym nadesłaniu zgłoszeń – w tym sygnalizowane nam uwagi o wydłużonym czasie oczekiwania na potwierdzenia z Waszych uczelni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, kapituła międzynarodowych zawodów robotyczno-kosmicznych podjęła jednogłośnie decyzję.

 Postanowiliśmy wydłużyć termin rejestracji do 15 marca 2021 do godziny 23:59.

Aby zarejestrować zespół do udziału w zawodach, należy wypełnić dokumenty i formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go wraz z wyliczonymi w regulaminie (tu link do regulaminu) zawodów załącznikami na adres: teams@roverchallenge.eu

Jednocześnie dziękujemy serdecznie uczestnikom, którzy nadesłali zgłoszenia w I terminie. Wierzymy, że wydłużony okres rejestracji zgłoszeń sprawi, iż poziom tegorocznej edycji ERC będzie jeszcze wyższy i wspólnie będziemy mogli wymienić się cennymi wskazówkami, doświadczeniem, a także wspierać się w czasach, które niewątpliwie są dla wszystkich wyzwaniem.

ERC Space and Robotics Event to największe w Europie międzynarodowe zawody robotyczno-kosmiczne. Zespoły uniwersyteckie z całego świata konstruują własne roboty marsjańskie, a następnie rywalizują w konkurencjach analogicznych do zadań wykonywanych przez łaziki na powierzchniach Marsa i Księżyca.

Nowa, hybrydowa formuła ERC umożliwia start w zawodach wszystkim zespołom, niezależnie od tego, w którym miejscu kuli ziemskiej znajdują się podczas rozgrywki.

Wszystkie dokumenty zgłoszeniowe dostępne są w Strefie Zawodnika.

Jeśli macie dodatkowe pytania w kwestiach związanych z rejestracją, prosimy o kontakt.Subscribe to our newsletter!

I have read and agree to the terms & conditions, privacy policy and want to receive the ERC newsletter via email

Podobne wpisy