Dołącz do społeczności ERC!

Newsletter ERC

Zapisz się do naszego newslettera! Zrobimy co w naszej mocy, abyście byli na bieżąco z ciekawymi artykułami, filmami i innymi działaniami związanymi z marką ERC. Obiecujemy, że będzie warto!

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości treści, aby edukować i inspirować kolejne pokolenia entuzjastów kosmosu i robotyki. Szanujemy Waszą prywatność i nie chcemy zasypywać Was spamem – wysyłamy wiadomości zwykle raz kilka tygodni.

Możesz zapisać się do newslettera korzystając z poniższego formularza.
Newsletter prowadzony jest wyłącznie w języku angielskim.
W każdym momencie możesz się wypisać.


Subscribe to our newsletter!

I have read and agree to the terms & conditions, privacy policy and want to receive the ERC newsletter via email

 

Nie przegap nowości!

Media społecznościowe

Nie zapomnijcie śledzić naszych profili w mediach społecznościowych! Dzielimy się tam wieloma ciekawostkami na temat ERC oraz wiadomościami o zespołach, partnerach i wystawcach! Przede wszystkim jednak, to właśnie tam ogłaszamy szczegóły nadchodzącej edycji (na przykład: zasady ERC 2022, termin zgłoszeń do ERC, itd.) Macie coś ciekawego do przekazania naszym odbiorcom? Dajcie nam znać! Możliwe, że zamieścimy Wasze treści. Oznaczcie profile ERC, aby wejść z nami w interakcję. Ponadto możecie użyć oficjalnego hashtagu ERC (#ERC2021, #ERC2022 itp.), aby Wasze posty były bardziej widoczne.