aktualności

edycja 2021

strefa zawodnika

Kwalifikacje zakończyły się! Pełna lista finalistów ERC2021

Formuła ON-SITE (stacjonarna):

Nazwa drużyny
Nazwa łazika
Kraj
Uniwersytet
Suma punktów
AGH Space Systems
Kalman
Polska
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
74.00
IUT Mars Rover
Anirban
Bangladesz
Islamic University of Technology (IUT)
73.50
SKA Robotics
Sirius II
Polska
Politechnika Warszawska
73.00
Team Interplanetar
Anweshan v2.0
Bangladesz
Bangladesh University of Engineering and Technology (BUET)
72.00
DIANA
ARDITO
Włochy
Politecnico di Torino
71.00
Legendary Rover Team
Legendary IX
Polska
Politechnika Rzeszowska
71.00
METU ROVER
Improviser
Turcja
Middle East Technical University
69.00
DJS Antariksh
Prayan
Indie
Dwarkadas J. Sanghvi College of Engineering
68.00
STAR Dresden e.V.
ELECTRA
Niemcy
Technische Universität Dresden
68.00
ARES Robotics
Pegasus 1.0
Indie
Netaji Subhas University of Technology
66.00
EPFL Xplore
Argos
Szwajcaria
EPFL (école polytechnique fédérale de Lausanne)
65.50
Silesian Phoenix
Phoenix III
Polska
Politechnika Śląska
65.50
GTU Rover
Venture
Turcja
Gebze Technical University
65.00
Red Giant Rover
Kapsül
Turcja
Konya Technical University, Selçuk University, Necmettin Erbakan University, Başkent University
65.00
Impuls Team
IMPULS Mars Rover
Polska
Politechnika Świętokrzyska
64.00
RoverOva
K3P4
Czechy
VŠB-TU of Ostrava
64.00
UPC Space Program
GRASS
Hiszpania
Universitat Politècnica de Catalunya
64.00
ITU Rover Team
EXORDIUM
Turcja
Istanbul Technical University
63.00
KNR Rover Team
HAL-062
Polska
Politechnika Warszawska
62.50
Mind Cloud
Red Dwarf
Egipt
Faculty of Engineering, Alexandria University
62.50

 

Formuła REMOTE (zdalna):

Nazwa drużyny
Kraj
Uniwersytet
Suma punktów
Project Red
Włochy
Università degli studi di Modena e Reggio Emilia
86.00
METU ROVER
Turcja
Middle East Technical University
80.50
IUT Mars Rover
Bangladesz
Islamic University of Technology (IUT)
79.00
Team Anveshak
Indie
Indian Institute of Technology Madras
77.50
DJS Antariksh
Indie
Dwarkadas J. Sanghvi College of Engineering
77.00
Team Interplanetar
Bangladesz
Bangladesh University of Engineering and Technology (BUET)
76.50
Mars Rover Manipal
Indie
Manipal Academy of Higher Education
76.00
Alma-X
Włochy
UNIBO – University of Bologna
76.00
ERIG
Niemcy
Technische Universität Braunschweig
72.00
RoboClyde
Wielka Brytania
University of Strathclyde
71.00
GTU Rover
Turcja
Gebze Technical University
69.50
OzU Rover Team
Turcja
Özyeğin University
69.00
KAMAYUC TEAM
Peru
Universidad Nacional de Ingeniería
65.50
Inferno DTU
Indie
Delhi Technological University
64.50
Team Robocon IIT Roorkee
Indie
Indian Institute of Technology, Roorkee
62.00
Robocol
Kolumbia
Universidad de los Andes
61.00
Raptors
Polska
Politechnika Łódzka
59.50
SKA Robotics
Polska
Politechnika Warszawska
59.00
TEAM ASTRA
Indie
Amrita Vishwa Vidyapeetham
57.50
Continuum
Polska
Uniwersytet Wrocławski
57.50

Podobne wpisy