Organizatorzy European Rover Challenge 2016

ESF_logo-300x151

Misją Europejskiej Fundacji Kosmicznej jest promowanie wiedzy w zakresie inżynierii, technologii i matematyki. Prowadzi działania w celu nauczania w szkołach, środowiskach akademickich i zawodów technicznych o przestrzeni kosmicznej i wszechświecie. Fundacja wspiera badania i projekty, zajmuje się współpracą i transferem wiedzy między przedsiębiorstwami i instytucjami. Wspiera również projekty badawcze, w tym opracowania badań kosmicznych oraz szeroko pojęte przedsięwzięcia w zakresie technologii kosmicznej i astronomii. Prowadzi projekty kosmiczne i naukowe w Unii Europejskiej.

podkarpacie_logo

Podkarpacie łączy rozwiniętą gospodarkę, majestatyczną przyrodę Bieszczad i Beskidu Niskiego, bogatą kulturę i historię. Nowoczesne lotnisko, tereny inwestycyjne specjalnych stref ekonomicznych oraz zasoby młodych wykształconych ludzi sprawiają, że światowe firmy lokują w tym miejscu swoje siedziby. To tutaj od ponad stu lat szkolą się piloci i powstaje 90% polskiej produkcji przemysłu lotniczego. W  województwie podkarpackim powstała Dolina Lotnicza – stowarzyszenie firm, którego głównym celem jest przekształcenie regionu w jeden z wiodących w Europie ośrodków lotniczych. Czyste i nowoczesne technologie z dziedzin informatyki,  telekomunikacji i farmacji  sąsiadują tu z przestrzenią aktywnego wypoczynku i górskimi krajobrazami.

Produkcja i obsługa PR

logo_planet

Planet PR jest agencją komunikacji zintegrowanej, skoncentrowaną na synergii pomysłów, kanałów i działań. Agencję tworzą specjaliści z doświadczeniem w zarządzaniu wiodącymi markami w Polsce i na świecie. W zespole znaleźć można pasjonatów rynków nowych technologii, nowoczesnej komunikacji, turystyki doświadczeń, marketingu miejsc, questingu i kuchni molekularnej. Planet PR jest jedyną polską agencją należącą do międzynarodowej sieci niezależnych agencji GlobalCOM-PR Network.